Paslaugos užsakymasPaslaugų kainosPagalbaValdymo centras
 

1 
 
SUSISIEKITE SU MUMIS
 
+370 5 205 85 65
 
pagalba@startbox.lt
 
 
 
1 
 
 
 
 

VIRTUALI ASISTENTĖ

 
 

Trumpas paslaugos aprašymas

Specialiai apmokyti STARTBOX specialistai mandagiai, paslaugiai ir dalykiškai atsako į jūsų telefono skambučius ir elektroninius laiškus prisistatydami jūsų įmonės darbuotojais. Klientą informuojame, kad jūs šiuo metu užsiėmęs, tačiau susisieksite su skambinančiuoju pats, kai tik būsite laisvesnis, tuo tarpu Jūs SMS ar el. laišku nedelsiant gaunate informaciją apie jūsų ieškojusį žmogų. Priminimas apie skambutį patalpinamas ir elektroniniame kalendoriuje, kurį bet kada galite pasiekti internetu. Esamiems ir potencialiems klientams pateikiame reikalingą informaciją (pvz. standartinį komercinį pasiūlymą), kai jūs nesate pasiekiamas. Mes nuo pat projekto pradžios susipažįstame su jūsų verslo specifika ir dėmesingai jam pasiruošiame., Naudojame kontaktų centrui pritaikytą ryšių su klientais valdymo (angl. CRM), todėl iš karto matome kad skambinama būtent jūsų įmonei ir tuo momentu pateikiama pokalbio planas kaip atsiliepti jūsų įmonės vardu bei informacija apie jūsų įmonę (jos paslaugas, kainodarą, darbuotojus su jų kontaktais ir t.t.) . Tampame Jūsų komandos dalimi, tik dirbame ne jūsų biure. Jūsų ieškantys žmonės nepajaus jokio skirtumo, ar kalbėtų tiesiogiai su jūsų įmonės darbuotoju, ar su STARTBOX specialistu, prisistatančiu jūsų kompanijos atstovu.

Paslaugos tikslas

Profesionaliai atstovauti Jus ar Jūsų įmonę tuo metu, kai patys neturite galimybės to padaryti, pasiūlant ne tik kokybišką, bet ir gerokai pigesnę alternatyvą nei biuro administratorės etato sukūrimas.

Kam tai gali būti aktualu?

Visoms įmonėms ir net privatiems asmenims, kuriems reikalinga, kad profesionaliai, nepraleidžiant nei vieno skambučio būtų atsiliepiama į jų telefono skambučius ar atsakoma į el. pašto laiškus. Tai gali būti maža įmonė, kuriai skambina klientai, bet ne visuomet yra kam atsiliepti. Ši paslauga gali būti aktuali ir didelei įmonei, kuriai reikia pagalbos vasaros metu, kuomet dalis biuro administratorių atostogauja. Ši paslauga būtų naudinga ir naujai įkurtai įmonei, siekiančiai jau nuo pirmųjų savo veiklos dienų sudaryti profesionaliai ir jau kuris laikas veikiančios įmonės įvaizdį.

Kaip tai darome?

Mes suderinome pažangias technologijas su mūsų darbuotojų kompetencija profesionalaus klientų aptarnavimo srityje. Naudojame specialią kompiuterinę ir telefoninę įrangą, sujungiančią jūsų miesto ar mobilaus telefono skambučius su mūsų sistema ir leidžiančią į kiekvieną skambutį atsiliepti jūsų vardu, akimirksniu matyti visą su jūsų įmone susijusią aktualią informaciją bei, esant poreikiui, sujungti jus su skambinančiuoju. El. paštu / SMS informuojame jus apie kiekvieną skambutį ir kitą jums svarbią informaciją. Turime galimybę į internetu pasiekiamą elektroninį kalendorių įrašyti priminimus apie numatytus susitikimus ir kitus darbus.


 
 
 
Privatumo politikaSaugumo politikaApie musKontaktai