Paslaugos užsakymasPaslaugų kainosPagalbaValdymo centras
 

1 
 
SUSISIEKITE SU MUMIS
 
+370 5 205 85 65
 
pagalba@startbox.lt
 
 
 
1 
 
 
 
 

PLAČIAU APIE VIRTUALŲ ASISTENTĄ

 

Telefono numeris

Norint naudotis virtualaus asistento paslauga, galite pasirinkti, ar gauti specialiai jums skirtą naują fiksuoto ryšio telefono numerį su jūsų miesto kodu, ar norėsite nukreipti skambučius į STARTBOX virtualius asistentus iš esamų jūsų fiskuoto arba mobilaus ryšio telefono linijų. Jeigu pasirinksite pirmąjį variantą, galėsite naująjį numerį lengvai perkelti į savo biurą (tokią galimybę numatome sutartyje; paslaugos tarifai yra standartiniai) ar jo atsisakyti. Jeigu pasirinksite nukreipti telefono skambučius iš savo esamų telefono linijų, tokią techninę galimybę siūlo visi operatoriai. Susisiekite su mumis ir išsiaiškinkite pasiūlymų kainų struktūrą.

Darbuotojų profesionalumas

Mūsų darbuotojai į skambučius atsiliepia bei kitus jūsų pavedimus daro pagal mūsų tarpusavyje suderintas instrukcijas bei reikalavimus. Jūs patys įvardinate, kaip turėtų būti atsiliepiama į telefono skambučius, atsakoma į el. laiškus, kokius skambučius ir kada nukreipti tiesiogiai jums, kokią informaciją atskleisti besiteiraujantiems. Trumpai tariant, jus atstovaujame remdamiesi jūsų pačių pateikta informacija apie jūsų  poreikius bei verslo ypatumus.
 Nepamiršti reikalingos informacijos padeda speciali techninė įranga, kuria naudojasi STARTBOX virtualūs asistentai. Sistemoje fiksuojama informacija apie kiekvieną skambutį ar el. laišką, todėl galime pateikti tikslias ataskaitas. 
 
 
Privatumo politikaSaugumo politikaApie musKontaktai