Paslaugos užsakymasPaslaugų kainosPagalbaValdymo centras
 

1 
 
SUSISIEKITE SU MUMIS
 
+370 5 205 85 65
 
pagalba@startbox.lt
 
 
 
1 
 
 
 

DAUGIAU GALIMYBIŲ SU STARTBOX VIRTUALIU FAKSU

Faksogramos bus pristatytos tiesiai į Jūsų el.pašto dėžutę.
Nuo šiol jus nepateksite į situaciją kai fakso aparate pasibaigia popierius arba rašalo/tonerio kasetė, fakso pranešimai patenka į kitų žmonių rankas, kurie gali perskaityti jums skirtą informaciją.
Elektroniniu būdu pristatytos faksogramos yra labai lengvai archyvuojamos arba gali būti pašalintos vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat greitai galite persiųsti fakso pranešimą kitam asmeniui elektroniniu paštu.
Jūsų faksogramos bus greitai ir efektyviai pristatytos, niekada daugiau nesusidursite su situacija, kai jūsų fakso numeris užimtas
Jūs galite pamatyti, kaip paprasta ir patogu naudotis mūsų paslauga. Užsisakykite šią paslaugą šiandien ir mes sugrąžinsime Jums pinigus, jei 30 dienų laikotarpiu nuspręsite paslaugos atsisakyti.
 

Fakso gavimas el. paštu

Gausite fakso pranešimą tiesiai į savo el. pašto dežutę. Laiško temos laukelyje bus nurodytas siuntėjo numeris, o pats pranešimas prisegtas prie el. laiško PDF formate.

Fakso siuntimas el. paštu

Galėsite išsiųsti fakso pranešimą el. paštu. Gavėjo telefono numerį nurodysite temos laukelyje, o patį pranešimą prisegsite prie laiško PDF, JPG arba TIFF formate.

Valdymo centras

Patogiai valdykite paslaugą per valdymo centrą. Jūs savarankiškai galėsite nustatyti į kokį el.pašto adresą sistema turi persiųsti fakso pranešimus, iš kokių el.pašto dėžučių leidžiate priimti pranešimus ir kt.


 
 
 
Privatumo politikaSaugumo politikaApie musKontaktai